Inlägg publicerade under kategorin Auktioner
Hej!
Den in den här bilen är en tolkning från 60-talets Batman och Robin "körde" den i serietidingarna. Så det är ingen filmbil utan en seriebil. Jag gillar den skarpt. Priset är på 199.95$ Väl värt om man gillar bilen. Det jag gillar med denna bil är att den så detaljerad. Kolla in under motorhuven tex. Ett roligt objekt om man gillar detaljer.
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=370199967047
BW
Hej!
Nu på ebay finns en grekisk batmanbil. Har aldrig sett en så udda batman bil någonsin. Den är ful! Vad tycker du?
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=220310592074
BW
Hej!
Så här slutade auktionerna.
Orginal docka som har använts i Batman 1989
2000$
Jokerns orginal dräkt från Batman 1989
1500$
Catwomans dräkt från Batman Returns 1992
6500$
Mr Freeze kostym från Batman & Robin 1997
60000$
BW
Hej!
Auktionen slutade på 105kr.
BW
Hej!
Om man gillar Batman och vill läsa de tidigare äventyren av karaktären. Finns nu chansen att buda på 49 nummer från 70-talet (svenska tidningar) på tradera. Det är ett bra utropspris samt en hygglig frakt. Jag funderar på att buda iallafall...
http://www.tradera.com/49-nummer-av-Laderlappen-fran-sjuttiotalet--auktion_90918082
BW
Hej!
BW
Hej!
Ingen ville betala 90$ för tanborsten, undrar varför?
BW
Hej!
Den här tanborsten är fin. Men är den värd 90$?
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&item=120408090394
OBS!
Jag kommer inte visa någon bild på detta objekt, pga. bildrättigheter.
BW
Må | Ti | On | To | Fr | Lö | Sö | |||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 | 6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |